مردعنکبوتی همراه با ویل اسمیت در اتاق فرار!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
34 بازدید
مردعنکبوتی همراه با ویل اسمیت در اتاق فرار Spider-Man And Will Smith

اتاق فرار همانطور که میدانید یکی از سرگرمی‌های بسیار جذاب در بین جوانان است و امروزه در همه جای دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است و خیلی از سینماگران و  نخبگان صنعت تبلیغات توجه ویژه‌ای به این سرگرمی دارند.

تام هالند 🕷 (Tom Holland) در اتاق فرار

ویل اسمیت یکی از فعالان و تولیدکنندگان محتوا در دنیای وب است و یک ویدیو اختصاصی در چنلش منتشر کرده که در این ویدیو همراه با تام هالند یا همان نقش اول فیلم سینمایی مردعنکبوتی در اتاق فرار قرار گرفته و باید از این چالش فرار کنند.

البته اگر کمی دقت کنید متوجه میشوید این سرگرمی بیشتر برای معرفی انیمیشن جدید Spies in Disguise یا جاسوسان در لباس مبدل است که ویل اسمیت و تام هالند، صداپیشگان این انیمیشن جذاب هستند.

در اصل این ویدیو، یک راه تبلیغات برای این انیمیشن است.

این نشان دهنده این است که اتاق فرار یا همان اسکیپ روم از قدرت جذب بسیار زیادی برخوردار است و امیدواریم که از این قدرت بالای این بازی جذاب و هیجان انگیز در ایران هم استفاده بشود. از طرفی هم صنعت سرگرمی و به خصوص اسکیپ روم با این اتفاق رشد میکند. از طرف دیگر هم کسب و کارها از طریق گیمیفیکشن (روشی است که در آن با استفاده از قدرت بازی کاربران را درگیر میکنند)، رشد میکنند.

در این ویدیو ویل اسمیت و تام هالند قرار است تا در شرایط بازی اتاق فرار قرار بگیرند و در نهایت فرار کنند. ما در مجله کج بریم برای این ویدیو، زیرنویس اختصاصی قرار دادیم تا شما دنبال کنندگان سایت کج بریم لذت ببرید.

لطفا نظرات و تجربیات خود را با ما و دیگر علاقه‌مندان به اشتراک بگذارید.

4.9/5 - (7 امتیاز)

آخرین مقالات کُج بریم

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

اشتراک گذاری مقاله

اگر این مقاله برات مفید بود لطفا با دوستاتم به اشتراک بگذار 🙂

مقاله
مقاله
نظرات
نظرات
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری
فهرست