کاملترین لیست اتاق فرارهای اهواز

اهواز هم یکی از کلان شهرهای ایران است که از لحاظ جمعیت هفتمین شهر در کشور است ولی متاسفانه با وجود اینکه امروزه بازی های فکری به شدت در بین جوانان جا افتاده ولی هنوز مجموعه های بازی فکری زیادی در سطح این شهر افتتاح نشده است.

تعداد اتاق فرارهای شهر اهواز تعداد کمی است که امیدواریم در آینده نزدیک این شهر تبدیل به یکی از قطب های بازی فکری علی الخصوص بازی اتاق فرار شود.

در اینجا قصد داریم شما را با تمامی اتاق فرارهای اهواز آشنا کنیم تا بتوانید اتاق فرار مناسب با سلیقه خود پیدا کنید.

مجموعه اسکیپ روم دات ای ار اهواز

همانطور که در بخش های مختلف اشاره کردیم اسکیپ روم دات ای ار یکی از بزرگترین و قدیمی ترین مجموعه های اتاق فرار تهران است که سابقه زیادی در این عرصه دارد و این تیم طی سالهای گذشته شعبات خود را در سراسر کشور افزایش داده است و شهر اهواز هم از این قاعده مستثنی نبوده است.

لوگو اسکیپ روم دات ای ار اهواز

از همین رو دو اتاق فرار در شهر اهواز راه اندازی کرده است.

لیست اتاق فرارهای اسکیپ روم دات ای ار:

  1. اتاق فرار تابوت (ژانر معمایی، مدت زمان بازی 70 دقیقه، تیم های 3 تا 5 نفره)
  2. اتاق فرار هکر (ژانر ترسناک، مدت زمان بازی 70 دقیقه، تیم های 4 تا 7 نفره)

معرفی اتاق فرار تابوت

میان ساکنین شهر دور افتادهٔ «شارلوت‌هیل» رسم است که هنگام به دنیا آمدن هر نوزاد، یک نهال کاج به نامش روی تپهٔ مجاور شهر می‌کارند و در بزنگاه مرگش همان کاج را قطع کرده و به تابوت‌ساز شهر می‌دهند تا خانه‌ای ابدی از آن درخت بسازد. در روزهای گذشته، هر چند صباحی یکی از جوانان شهر گمشده است

توضیحات اتاق فرار تابوت 

بازی تابوت سومین اتاق فرار اهواز است که در مهر ماه سال 98 توسط مجموعه Escaperoom.ir طراحی و توسط مجموعه کیف‌کوک اجرا شده است.

آدرس اتاق فرار تابوت: اهواز، کیانپارس ،مرداد شرقی پلاک 51

معرفی اتاق فرار هکر اهواز

شما گروهی از هکر‌ها هستید که به دولت‌ها در یافتن مجرمان سایبری کمک می‌کنید. آخرین ماموریت شما، شکار بنیانگذار یکی از بزرگترین کسب‌وکار‌های مجرمانه در اینترنت است. اما یک وسوسه شیطانی، مسیر زندگی‌تان را شاید برای همیشه عوض کند…

توضیحات اتاق فرار هکر اهواز

سبکِ معمایی اتاق فرار هکر با دیگر بازی‌های مجموعه متفاوت است. قفل به معنای کلاسیک در این بازی وجود ندارد و سعی شده از تکنولوژی به شکلی متفاوت در بازی استفاده شود. مشابهِ برخی معماهای این بازی را تا به حال در هیچ اتاق فرارِ دیگری ندیده‌اید!

پایه و اساس این بازی معماها و سناریوی بازی است. اگر دوست دارید از جنبه سناریویی با بازی بیشتر ارتباط برقرار کنید، پیش از بازی راجع به سایت سیلک رود و شخصیت راس البریکت مطالعه کنید.

اتاق فرار هکر درخرداد ماه 1399 در اهواز و توسط تیم Escaperoomir با همکاری شرکت اپار طراحی و اجرا شده است.

آدرس اتاق فرار هکر اهواز: اهواز، کیانپارس ،مرداد شرقی پلاک 51

مجموعه اسکیپ روم خانه معما

مرکز بازی هیرو، به عنوان نخستین مجموعه‌ی لیزرتگ در استان خوزستان و ارائه‌دهنده انواع بازی‌های رومیزی، از سال ۱۳۹۵ فعالیت خودش را آغاز کرد.
مجموعه هیرو در پاییز ۱۳۹۸ با همکاری خانه معما استان قم اولین اتاق فرار مجموعه یعنی فرار از آلکاتراز را راه‌اندازی نمود.
امید داریم در کنار فرهنگ سازی و ارتقا سطح دانش نوجوانان، جوانان و خانواده‌های عزیز، لحظات لذت‌بخشی را برای همشهریان عزیز فراهم آوریم.

لوگو خانه معما اهواز

مجموعه اسکیپ روم خانه معما یک اتاق فرار در شهر اهواز دارد.

معرفی اتاق فرار آلکاتراز

بر اساس یک رویداد واقعی ؛ 22 ژوئن 1962 میلادی سه زندانی به نام های فرانک لی موریس و برادران انگلین تونستن از مخوف ترین زندان دنیا یعنی آلکاتراز فرار کنن و بزرگترین فرار از زندانو در طول تاریخ به اسم خودشون ثبت کنن و تا به امروز هیچ اثری از اونها کشف نشده. با گذشت بیش از 50 سال از این ماجرا، 3 سال پیش، ویلیام، همبند و صمیمی ترین دوست اونها، شبِ قبل از اجرای حکمِ اعدامش، توی همون سلول ناپدید شد… و حالا شما متهمین محکوم به اعدام هستین که قرارِ پیش از طلوع آفتاب ، حکم اعدام شما اجرا بشه و باید آخرین شب عمرتونو توی همون سلول ، سلولی که سه متهم فراری برای آخرین بار در اون دیده شده بودن، سپری کنید . و البته یادتون باشه که دیگه این بار هیچ راه نجاتی نیست …

توضیحات اتاق فرار از آلکاتراز

این بازی با دکوری متفاوت و خاص، آمیخته با ترس و هیجان، یکی از سخت ترین اتاق های مجموعه خانه معما می باشد. طراحی این اتاق بر اساس EQ ، IQ ، خلاقیت و کارِ گروهی انجام شده و برای رده سنی 15 سال به بالا مناسب است. توصیه می شود برای بازی در این اتاق لباس های راحت بپوشید و در صورت داشتن هرگونه بیماری قلبی، از شرکت در این بازی بپرهیزید.

  • ژانر ترسناک
  • مدت زمان بازی 65 دقیقه
  • تیم های 4 الی 7 نفره
  • درصد سختی 87 درصد

آدرس خانه معما اهواز: اهواز , اتوبان اصلی گلستان، روبروی مدیریت بانک کشاورزی خوزستان، نبش خیابان تربت غربی

فیلتر ها

اتاق فرارهای اهواز

فهرست