اتاق فرار بیگناه

اتاق فرار بیگناه

ژانر:
ترسناک
مدت زمان بازی:
120 دقیقه
درجه سختی بازی:
80 درصد
تعداد نفرات:
5 تا 12 نفر
محدودیت سنی بازی: ندارد
وضعیت بازی: رزرو اتاق: به زودی
خالق بازی:
شانس
شماره تماس:

09218737875

مکان:
تهران ( نازی آباد )
آدرس:
تهران، نازی آباد، بعد از میدان بازار دوم، خیابان اکبر مشهدی، کوچه یاسری شمال، پلاک ۲۹

معرفی بازی:

“بیگناه” اولین اتاق از مجموعه “شانس” است که در منطقه نازی آباد تهران واقع شده است.

سناریو بازی:

زن و شوهری به نام رابرت و سوفیا در روستایی به نام نورث آمبرلند در انگلیس زندگی میکردند واونها بچه دار نمیشدند ولی، درسال ۱۹۸۱بعد درمان و دعاهای سوفیا صاحب یک فرزند دختر به نام امیلی شدند.

متاسفانه امیلی با معلولیت ذهنی و جسمی بدنیا امد رابرت معتقد بود که دختر را بکشن تا در اینده عذاب نکشه ولی سوفیا مخالف بود و مانع این کار شد. در سال ۱۹۹۶ امیلی ازپدرش خواست اون رو بکشه تا دیگه عذاب نکشه و در حیاط همان خانه دفنش کنه تا بعد مرگش روحش باهاشون زندگی کنه.

رابرت این جریان براش سخت بود ولی باز به سوفیا گفت که امیلی این درخواست رو داره و باز سوفیا مخالفت کرد. ۱سال بعد امیلی در کارگاه نجاری پدرش براثر اتیش سوزی مرد و رابرت به وصیت امیلی عمل کردو اون رو در حیاط دفن کرد.سوفیا از جنون آنی که بهش دست داد وچون رابرت رو قاتل دخترش میدانست همان روز همسرشو کشت و در حیاط دفنش کرد.

سوفیا رو به بیمارستان بردن اون میگفت روح شوهرم و دخترمو تو خونه میبینم . ولی هیچ کس حرفشو باور نکرد و اون رو بستری کردن و یک تیم‌تحقیقاتی رو به خونه سوفیا فرستادند اما پس از ۳ روز هیچ خبری ازشون نشد. شما به عنوان تیم تحقیقاتی دوم، باید به خانه ی سوفیا بروید و شواهد رو ثبت کنید

ویدیو معرفی بازی:

مسیریابی:

نظرات بازیکنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست