اتاق فرار شام آخر ( اصفهان )

اتاق فرار شام آخر ( اصفهان )

ژانر:
ترسناک
مدت زمان بازی:
80 دقیقه
درجه سختی بازی:
70 درصد
تعداد نفرات:
4 تا 7 نفر
محدودیت سنی بازی: 18+
وضعیت بازی:
خالق بازی:
EscapeRoom.Ir
شماره تماس:

09124723863

مکان:
( اصفهان چهار راه سجاد )
آدرس:
اصفهان، چهارراه سجاد ، خیابان آپادانا اول، بن بست شهریار (اولین بن بست سمت چپ)، پلاک 16، انجمن اوقات فراغت اصفهان.

معرفی بازی:

داستان این بازی بر اساس ترس و وحشت در فضای یک رستوران است٬ با تم داستانی جنایی و وحشت که در طول داستان شما رو وارد محیطی کاملا متفاوت می کنه و فضا رو به کلی برای شما تغییر میده. اگه شما هم علاقمندید که این فضا رو تجربه کنید حتما پیشنهاد می کنیم٬ به این بازی بیاین.
*در صورتی که این بازی اولین تجربه ی اتاق فرار شماست٬ حتما بازی هایی با درجه سختی پایین تر رو ابتدا تجربه کنید٬ چون این بازی جز بازی های سخت محسوب میشه.

سناریو بازی:

بعد یه مسافرت عالی و لذت بخش و بعد از اون همه ترافیک بالاخره وارد تهران می شید. آخر وقته و اکثر رستوران ها بستن تا اینکه یه رستوران پیدا می کنید و بی خبر از اتفاقاتی که در انتظارتونه وارد رستوران می شید. مسئول رستوران که قیافه عجیبی داشت میاد و سفارش رو ازتون می گیره٬ نگاهای عجیبی به شما داره٬ ازتون می خواد که منتظر بمونید…
بعد سفارش خیلی منتظر موندیم اما هنوز خبری از غذا یا حتی صاحب رستوران نیست٬ شما هم خیلی شاکی تصمیم می گیرید که اونجا رو ترک کنید که … متوجه می شید در قفله!!!!!

رستوران به جز اون در راهی به خارج از اونجا نداره! یعنی اون مرد شمارو یادش رفته؟!
یهو صدای اون رو از پشت در می شنوید……  “دو سال پیش من هم مثل شما بودم٬ شاد بودم٬ با دوستام بودم٬ اما یه شب اتفاقی برای ما افتاد٬ یه اتفاق وحشتناک٬ از اون ماجرا فقط یه نفر جون سالم به در برد… فقط من زنده موندم و می خوام که شمام دردی که من و دوستام چشیدیم رو بچشید.”

فقط ۷۰ دقیقه وقت دارین که از اونجا فرار کنید و خودتونو نجات بدید وگرنه اتفاقات وحشتناکی در انتظارتونه٬ پس عجله کنید و خودتونو نجات بدید.

ویدیو معرفی بازی:

مسیریابی:

ت

نظرات بازیکنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست