اتاق فرار طهران 1346

اتاق فرار طهران 1346

ژانر:
جنایی
مدت زمان بازی:
75 دقیقه
درجه سختی بازی:
90 درصد
تعداد نفرات:
4 تا 7 نفر
محدودیت سنی بازی: ندارد
وضعیت بازی:
خالق بازی:
اسکیپ‌روم دات آی‌آر
شماره تماس:

02126113389

مکان:
تهران ( فردوسی )
آدرس:
تهران، خیابان نوفل لوشاتو (چرچیل)، بن بست مسعود سعد، پردیس علم و فناوری

معرفی بازی:

اتاق فرار” طهران ۱۳۴۶” با طراحی دکور خاص شما را به سال ۱۳۴۶ و طهران قدیم می‌بره. این بازی معماهای پیچیده و دو لایه (حل معمای قتل و فرار از اتاق) داره و برای کسانی که بیش از همه چیز از حل معما لذت میبرن جالب و خاطره‌ انگیزه….

” طهران ۱۳۴۶ “در شهریورماه ۱۳۹۶ در تهران و توسط تیم “اسکیپ‌روم دات آی‌آر “طراحی و اجرا شده است.

سناریو بازی:

داریوش راستگو تاجر اصفهانی مقیم طهران در دیماه ۱۳۴۶ به طرز مشکوکی فوت کرده. شهربانی با توجه به اظهارات اطرافیان متوفی، نتوانست به نتیجه برسه و پرونده را مختومه اعلام کرد. فروغ راستگو، خواهر داریوش، بعد از تکمیل تحصیلات و کارآموزی وکالت  چند ماهیست که از فرنگ برگشته، تصمیم به جریان انداختن پرونده برادرش میگیرد. چند ماه است که فروغ درگیر پرونده است.

فروغ سراسیمه و مضطرب با شما (گروهی از دوستان خانوادگی دور که کم و بیش در جریان کارهای فروغ هستید) تماس میگیره: “من دلایل و شواهد کافی برای پیدا کردن قاتل برادرم رو در اختیار دارم. فقط نیاز دارم که اطلاعات رو جمع بندی کنم. احساس امنیت ندارم چند روزه دارن تهدیدم میکنن. قاتل داریوش میخواد منو از سر راه برداره. هر چه سریعتر بیاید پیش من، شاید وقتی رسیدید خیلی دیر شده باشه. اگر اینطور شد من براتون راهی میذارم که کار نیمه تمام منو تمام کنید. اما پس از ورود به دفتر، با جنازه فروغ که بر اثر شلیک گلوله به سر کشته شده و در حیاط رها شده رو به رو میشید . در دفتر فروغ بودید که ناگهان در روی شما قفل میشه و تلفن زنگ میخوره و شخصی میگه: تا یک ساعت دیگه شهربانی میرسه و من برنده و پیروز این پرونده ام…

ویدیو معرفی بازی:

مسیریابی:

نظرات بازیکنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست