اتاق فرار فرشته مرگ

اتاق فرار فرشته مرگ

ژانر:
ترسناک، هیجانی، تئاترتعاملی
مدت زمان بازی:
90 دقیقه
درجه سختی بازی:
80 درصد
تعداد نفرات:
4 تا 8 نفر
محدودیت سنی بازی: 18+
وضعیت بازی: رزرو اتاق: به زودی
خالق بازی:
RavenEscaperoom
شماره تماس:

09981020441

مکان:
تهران ( تهرانپارس )
آدرس:
تهران، تهران پارس شرقی، خیابان سلطانی، کوچه ولیعصر.

معرفی بازی:

“فرشته مرگ” از مجموعه “رِیوِن” است که در منطقه تهرانپارس تهران واقع شده است.

سناریو بازی:

سلام من سرهنگ” اشنایدر ” هستم. در سال ۱۹۴۲ نازی ها اردوگاه کار اجباری به نام “آشویتس” در لهستان ساختن و به دستور پیشوا به سِمَت فرمانده اردوگاه منصوب شدم. تو یه سال اول همه چیز خوب پیش می رفت تا اینکه بعد مدتی به من دستورات عجیب و غریبی می دادن و ازم می خواستن که بر روی زندانی ها آزمایش انجام بدم.بعد چند آزمایش دیگه از دستورات پیروی نکردم تا این که یه روز، سرهنگ دیگه ای به نام دکتر مرکل لعنتی وارد اردوگاه شد و جایگاهم رو ازم گرفت و منو زندانی کرد. آزمایش های اون دکتر لعنتی باعث شهرتش شد تا جایی که همه اونو به “فرشته مرگ” می شناختند.
بعد چند ماه از زندانی شدنم یه روز متوجه شدم فرشته مرگ دخترای دوقلو منو برای آزمایش انتخاب کرده. داشتم دیوونه می شدم جلو چشام دخترام جین و جولی رو به بدترین شکل مورد زجر و آزمایش قرار دادن. دخترم جولی به صورت وحشتناکی مرد. بعد از مرگ دخترام شایعاتی در آشویتس پخش شد که روح دختر سرگردانی شب در آشویتس پرسه میزنه …
من تمام تلاشمو کردم که از اون اردوگاه لعنتی فرار کنم و فقط به فکر انتقام بودم، انتقام از مرکل لعنتی .
تا اینکه یه روز فرار کردم و تمام تلاشمو کردم تا با زندانی های جدید ارتباط بر قرار کنم و ازشون کمک بگیرم و مرکل لعنتی رو بکشم. ولی همش تلاشم با شکست مواجه می‌شد، تا اینکه متوجه شدم گروه جدیدی زندانی قراره به آشویتس منتقل بشن. اون گروه جدید شماهایید که هرکدوم توانایی های خاصی دارید. ازتون خواهش می کنم که انتقام من رو از فرشته مرگ بگیرید، منم در عوض به شما کمک می کنم که از اون اردوگاه لعنتی و نفرین شده فرار کنید………….

ویدیو معرفی بازی:

مسیریابی:

نظرات بازیکنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست