اتاق فرار مرد هلندی

اتاق فرار مرد هلندی

ژانر:
جنایی، معمایی
مدت زمان بازی:
60 دقیقه
درجه سختی بازی:
85 درصد
تعداد نفرات:
4 تا 6 نفر
محدودیت سنی بازی: ندارد
وضعیت بازی: رزرو اتاق: به زودی
خالق بازی:
ویرا اسکیپ روم
شماره تماس:

۰۲۱۶۶۰۷۷۲۴۴

مکان:
تهران ( استادمعین )
آدرس:
تهران، خیابان استاد معین، مجتمع تجاری معین مال، طبقه ۲ ، واحد۲۱۵

معرفی بازی:

“مرد هلندی ” دومین بازی ارائه شده از تیم “ویرا اسکیپ روم ” که در منطقه بلوار استاد معین تهران واقع شده است.

گروه ویرا پارک فعالیت حرفه ای خود در صنعت تفریحات ایران را با طراحی و ساخت مجموعه اتاق فرار های هوشمند در سال ۹۸ آغاز کرده است. طراحی اتاق های تم دار با بالاترین کیفیت و مطابق با سناریو، خروجی ساعت ها کار گروهی بی وقفه است تا بازیکنان بتوانند تجربه ای از قرار گرفتن در فضایی جذاب و منطبق با واقعیت را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. گروه طراحی و مهندسی ویرا پارک با ترکیب تکنولوژی و هنر توانسته‌اند فضای بازی را در خط داستانی تعیین شده به بهترین نحو به پیش ببرند.

سناریو بازی:

جاناتان میلد، مدیر و طراح چندین پروژه سری در ارتش هلند بود که پس از افشای هویتش مورد توجه سازمان‌های جاسوسی کشورهای مختلفی قرار گرفت. این مسئله منجر به کنار گذاشتن وی از ارتش گردید که باعث شد او و خانواده‌اش تحت کنترل شدید قرار گیرند. ماه‌ها بعد به علت تلاش‌های بی‌وقفه سازمان‌های جاسوسی مختلف برای دسترسی به او، ارتش هلند آقای میلد را به زندانی سری انتقال داد که سرانجام در تاریخ 26 اکتبر 2011 توسط یکی از نگهبانان زندان به قتل رسید.
اکنون گروه شما با پرونده‌های ساختگی و با جرائم امنیتی به همان زندان منتقل شده‌اید و مأموریت شما پیدا کردن اطلاعات باارزشی است که گفته می‌شود آقای میلد آنها را در همان‌جا و در یک هارد پنهان کرده است.

ویدیو معرفی بازی:

مسیریابی:

نظرات بازیکنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست